Apie mus

PRIIMAME  UŽSAKYMUS Į NAMUS 

PRISTATYMAS Į NAMUS-KASDIEN NUO 14 VAL.
UŽSAKYMUS PRIIMAME TEL. 8 615 55505: 8 615 37370
PRISTATYMAS NUO  15 EUR NEMOKAMAS,
O UŽSISAKIUS UŽ MAŽESNĘ SUMĄ-PRISTATYSIME UŽ PAPILDOMĄ 2 EUR MOKESTĮ.
              
   NEPAKARTOJAMO SKONIO ŠAKOČIAI!!!

    KEKSAS   ŠAKOTIS      1 kg - 10,80 Eur 

KARALIŠKAS ŠAKOTIS    1 kg - 15,80 Eur 
 

     "Panevėžio eglė" - įmonė, turinti senas ir gilias konditerijos gaminių gamybos tradicijas.

             Jau 40 metų Panevėžio centre įsikūrusios įmonės kvalifikuoti, turintys meistro vardus konditeriai, miesto gyventojus ir svečius džiugina įvairiais kepiniais.
             Iš mažo konditerijos cecho, pirmaisiais gyvavimo metais pavadinto "Konditerijos cechas Nr.1", išaugo į "Panevėžio eglė", kuri tapo viena iš didžiausių konditerijos gaminius gaminančių Aukštaitijos krašte bendrovių savo produkciją realizuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
               Gaminamos produkcijos asortimentas yra labai didelis, savo klientams siūlome daugiau nei 120 pavadinimų įvairių konditerijos  gaminių.
              Įmonė gamina plokštainius, vyniotinius, pyragus, pyragaičius, sausainius, bandeles, įvairioms progoms tinkančius tortus bei šakočius.
              Ypatingą vietą įmonės produkcijos asortimente užima senas tradicijas turintis ir pirkėjų puikiai įvertintas keksas "Šakotis".
              Profesionalūs meistrų puošti šakočiai, proginiai tortai - švenčių ir iškilmių skanėstai.
              Įmonės produkcija realizuojama bendrovės parduotuvėse - kavinėse bei vykdant didmeninę prekybą. Konditerijos gaminių gali įsigyti daugelį Lietuvos miestų ir miestelių žmonės, didžiųjų prekybos tinklų lankytojai.